Nasze Konie

Poznajcie Nasze rumaki!

Gang kucyków:

Gapcio (ur. 2019 r.)- prawdziwy kucyk z piekła rodem. Żaden płot nie jest mu straszny, ucieknie z każdego w którym zamknie się go wbrew woli. Nie boi się nikogo i niczego. Ma tylu samo miłośników co wrogów. Zimą przemienia się w zarośniętego bawoła!

Luna (ur. 2017 r.)-  diabełek w ciele anioła. Postrach wszystkich ludzi i koni. Bez marchewki lepiej nie podchodzić! Ma duży talent do skoków podczas treningów ujeżeniowych, podczas treningu skoków wykonuje bezbłędnie wszystkie chody boczne.

Bella (ur. 2017 r.)-  Najlepsza przyjaciółka wszystkich dzieci. Jest prawdziwą oazą spokoju, a jej cierpliwość zdecydowanie przerasta jej wzrost. Jest kucykiem od zadań specjalnych. Wprowadza najmłodszych w jeździecki świat!

Większe konie:

Malik (ur. 14.01.2006 r.)- Kucyk, który zdecydowanie ma najwięcej fanów w naszej stajni. Dokładny, miły i spokojny. Czasami tylko widzi duchy ale kto by się tym przejmował….

Alaska (ur. 19.12.2012 r.)- cudowna kucynka z piękną grzywą. Nie można jej kazać, trzeba poprosić. A jeśli do próśb dołączy marchewka to zrobi dla was wszystko!

Kasia (Majowa) (02.05.2006 r.)- Duża klacz zimnokrwista, ulubienica wszystkich początkujących jeźdźców. Pierwsze galopy? Tylko na niej. Klacz z ogromną cierpliwością. Niczego się nie boi i pozwoli każdemu bezpieczne wkroczyć w jeździectwo.

Biba (Bogna) (ur. 12.03.2011 r.)- Piękna kara klacz do wszystkiego! Ma poskakać to poskacze. Ma wykonać trudniejsze elementy ujeżdżenia? Bez problemu! Klacz o wielkim sercu i wielkiej miłości do ludzi.

Liman (Odeskij Di) (ur. 15.06.2006 r.)- prawdziwy koń profesor. Duży i aktywny, ma wieloletnie doświadczenie w egzaminach na odznaki jeździeckie. Oaza spokoju, zawsze ratuje jeźdźca z opresji.

Parada (ur. 03.08.2012 r.)- Stajenny leniuszek. Wypoczywa kiedy może, ale gdy poczuje zdecydowanego jeźdźca potrafi skakać pod niebo.

Calanthe (ur. 04.03.2018 r.)- Przyszłościowa klacz ze świetną techniką skoku. Mama naszej Ciri. Można ją opisać jako typową kobietę z humorkami. Ale jeśli już ktoś znajdzie z nią wspólny język, to odda mu całe serce.

Rudzia– Młoda klacz, która rozpoczyna dopiero przygodę w pracy z początkującymi. Bardzo wesoła i aktywna. Jest siostrą Rudego i łączą ich nie tylko geny ale i charaktery.

Rudy (Lamborghini) (ur. 20.01.2015 r.)- Najwspanialszy i najcudowniejszy koń świata. Rozpieszczony i z silnym charakterem. Uwielbia skakać, robić sztuczki i uciekać. Pokocha jednak każdego kto ofiaruje mu soczystą marchewkę! Na jego grzbiecie jeźdźcy zdają odznaki oraz rozpoczynają starty w zawodach!

Oreo (Orion XLIV) (ur. 16.04.2013 r.)- Siwy wałach andaluzyjski. Najpiękniejszy koń w naszej stajni. Prawdziwy model, skrzywdzony przez los. Świetny partner dla spokojnych jeźdźców, odkryje przed nimi tajemnice ujeżdżenia.

Cirilla (ur. 05.04.2023 r.)- Źrebak urodzony u nas w stajni. Obecnie przebywa w przedszkolu na wielkich łąkach. Jest oczkiem w głowie właścicieli. A kto ją poznał, ten wie co to prawdziwa słodkość.

Kajtek– nasz kochany dziadek.