Strefa czerwona od 17 października 2020

Last Updated on 29 października 2020 by Marta

PRZYPOMINAMY O OBOWIĄZKU ZAKRYWANIA NOSA I UST. Zakrycie można zdjąć w czasie jazdy konnej.

W związku z zaistniałą sytuacją zagrożenia epidemicznego informujemy, że zajęcia nauki jazdy konnej w Naszej Stajni odbywają się bez zmian. Jednak ze względu na bliski kontakt rezygnujemy z oprowadzek na kucyku.

Zajęcia odbywają się na świeżym powietrzu w niewielkich, kilkuosobowych grupach. Pamiętajmy, że aktywność na świeżym powietrzu pozytywnie wpływa na odporność organizmu.

Zobowiązujemy się do zachowania wszelkich środków ostrożności takich jak: regularna dezynfekcja Chaty Instruktorów, zachowanie bezpiecznej odległości, czy kontrolowanie stanu zdrowia pracowników.

Prosimy aby na jazdy przyjeżdżały osoby tylko absolutnie zdrowe bez jakichkolwiek objawów grypopodobnych. Prosimy, aby na jazdy stawiał się tylko jeździec i ewentualnie jeden opiekun. Opiekuna jeźdźca prosimy o pozostanie na parkingu bądź spacer do lasu w czasie jazdy.

Prosimy aby do Chatki Instruktorów klienci wchodzili pojedynczo jedynie by dokonać rozliczenia za usługi, polecamy płatności bezgotówkowe. Resztę czasu jazdy polecamy spędzić na świeżym powietrzu.  Zachęcamy do przestrzegania zasad higieny. W toalecie niezmiennie dostępne jest mydło, płyn do dezynfekcji oraz ręczniki jednorazowe.

UWAGA: Sprzęt do jazdy konnej będzie dostępny przy boksach (unikamy przebywania w siodlarni).

Oczywiście, decyzja o uczestnictwie w zajęciach należy do Państwa i jest dobrowolna. Zasady odwoływania zajęć pozostają bez zmian i są zależne od rodzaju rezerwacji.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.